Forums Other Services Web Designing Web Hosting Domain Registration
 
Web Hosting Plans
 

 

لازمه داشتن وب سایت در اینترنت اختصاص دادن فضایی بر روی یکی از سرورهای میزبان در اینترنت می باشد. ما نیز با ارائه متنوع ترین سرویس ها در زمینه میزبانی وب بر روی سرورهای امن و پشتیبانی قوی ، همتراز با سرویسهای درجه یک هاستینگ دنیا ، مشاور و همراه شما در این راه هستیم . محل سرورها در یکی از پیشرفته ترین دیتا سنترهای دنیا ، در آمریکا قرار داشته و بصورت شبانه روزی توسط مهندسین و تکنسین های مجرب مورد نظارت و پشتیبانی قرار دارند . جهت بررسی امکانات و تجهیزات نصب شده برای هر یک از سرورهای ویندوز و لینوکس میتوانید به صفحات مربوط از طریق لینکهای زیر مراجعه کنید تا جزئیات را به طور کامل مشاهده نمائید :
                     

از طرفی برای قدردانی از مشتریان و خدمات گیرندگان ، امکانات ویژه ای در نظر گرفته ایم که بشرح زیر میباشند :

سایت تخصصی TOOSWEB طی قراردادی كه با سرویس دهندگان مشهور منعقد كرده است، با در اختیار گرفتن سرورهای قوی بر روی خطوط پرسرعت اینترنت برای ارائه سرویس ارزان و مناسب توانسته است قیمتهای خود را بمیزان 200% نسبت به موارد مشابه كاهش دهد.

از آنجا که ما انواع خدمات اینترنتی را ارائه میدهیم، لذا سفارشات مشتریانی که چند نوع سرویس مختلف را از ما دریافت کنند را با تخفیف های ویژه منظور میکنیم.

سرورهای ما از نظر کیفی با گارانتی به روز رسانی 99.9% ارائه میشوند و در صورت عدم رضایت از خدمات ما کل هزینه جهت سرویسهای فضا به مدت یک هفته قابل برگشت به متقاضی میباشد.

سرویسهای ما 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته و از هر نقطه جهان قابل دسترسی برای مشتریان گرامی میباشد و از لحاظ پهنای باند ماهیانه ، تعداد پایگاه های داده ، تعداد زیر دامنه ها ، تعداد کاربران تعریف شده جهت دسترسی و انتقال فایل به سایت و نیز تعداد آدرسهای پست الكترونیك هیچگونه محدودیتی ندارند.

نصب برنامه ها و اسکریپت های آماده و کاربردی، توسط نصب کننده اتوماتیک Fantastico ، شما را در تاسیس یک پایگاه فعال و دینامیک یاری میکند ، از جمله این اسکریپت ها میتوان به PHPNuke - PostNuke - Word Press - Movable Type - Mambo اشاره نمود .

سرورهای ما از نظر امنیتی در سطح بسیار خوبی قرار دارند زیرا از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین پروتکل رمزنگاری داده ها و نیز نسخه های بروز شده ویروس یاب های رده اول جهان استفاده میکنند.

از سایت ها و محتویات موجود روی سرورهای ما بصورت روزانه، هفتگی، و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه میشود، تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوان اطلاعات را بازیابی نمود.

تیم كار آزموده برنامه نویسی و طراحی صفحات وب ما میتواند با ارائه مشاوره رایگان، شما را در هرچه زیباتر و جذابتر كردن پایگاهتان یاری كند.

شما میتوانید از گالری تمپلیت های آماده جهت طراحی سریع و آسان سایت خود استفاده نمائید، بدین صورت که پس از عضویت در انجمنهای تخصصی نام کاربری و کلمه عبور ویژه ای جهت دانلود قالبهای آماده از ما دریافت خواهید نمود.

شما بازدید کننده گرامی، برای تصدیق ادعای ما میتوانید به سایت webhosting.info مراجعه نموده و قیمتها و نوع خدمات ما را با بزرگترین سرویس دهندگان اینترنتی در ایران و جهان مقایسه نمائید.

 

 
Copyright © 2004 - 2006 , TOOSWEB Professional Web Solutions , All rights reserved