استفاده کاربران اینترنتی از لوله های گاز برای اتصال به اینترنت !

تصور اینكه كاربران اینترنتی برای اتصال به شبكه اینترنت از لوله‌های گاز منزل استفاده كنند تا حد زیادی عجیب است. بر اساس گزارش خبرگزاری آنسا، محققان یك شركت آمریكایی در حال طراحی و ساخت روشی برای استفاده از سیگنال‌های بی‌سیم فراپهن باند جهت انتقال داده‌ها از طریق لوله‌های گاز طبیعی هستند. فناوری جدید این شركت امكان دسترسی به اینترنت با سرعت چند مگابیت بر ثانیه را برای كاربران فراهم می‌كند. با چنین سرعتی كاربران امكان دریافت فایل‌های صوتی و ویدئویی را در زمان كوتاه خواهند داشت.

این شركت آمریكایی از انتقال‌دهنده ها و گیرنده‌های رادیویی فراپهن باند برای ارسال سیگنال‌های بی‌شیم از طریق لوله‌ها در هنگام جریان گاز استفاده می‌كند. فراپهن باند یك فناوری ارتباطی در حال توسعه است كه داده‌های شبكه‌ای را با سرعت بالایی ارسال می‌كند. در صورتیكه این فناوری عملی شود و اینترنت پرسرعت از طریق لوله‌های گاز برای كاربران بوجود آید می‌توان منتظر تحولات اساسی در بازار اینترنت بود.

پایگاه اینترنتی "سایت اسكور" با ارائه خدماتی جالب، وب سایتهای اینترنتی معرفی شده از طرف كاربران را بررسی می‌كند و آنها را با توجه به كیفیت طراحی، محبوبیت و میزان در دسترس بودن مورد ارزشیابی قرار می‌دهد. به گزارش سایت اینترنتی "لایف هكر"، كاربران می‌توانند آدرس سایت مورد نظر خود را در وب سایت "سایت اسكور" وارد كنند. سپس بسته به كیفیت طراحی و ویژگی‌های فنی وب سایت و همچنین با توجه به نظرات بازدید كنندگان دیگر از آن وب سایت (در صورت دردسترس بودن نظرات كاربران)، خدمات "سایت اسكور" آن وب سایت را ارزشیابی كرده و امتیاز نهایی آن را تعیین می‌كند.

كارشناسان عقیده دارند خدمات "سایت اسكور" به ویژه برای صاحبان وب سایتها كه علاقه‌مندند نظر دیگران را در مورد وب سایت خود بدانند، بسیار با ارزش است. علاقه‌مندان برای ارزشیابی وب سایتهای مورد نظر خود می‌توانند به آدرس اینترنتی ? www.silktide.com/tools/sitescore مراجعه كنند

 

خبر قبلی | بازگشت به صفحه اول | خبر بعدی
 

 

 
Copyright © 2005 , Gholinia Professional Web Solutions , All rights reserved
Web Forum Other Services Support Center Web Designing Web Hosting Domain Registration Homepage