خرید شركت Scientific- Atlanta ارائه دهنده تجهیزات تلویزیونی و تلفن كابلی توسط شرکت سیسکو !


شركت سیسكو، یكی از عوامل اصلی تولید تجهیزات اینترنتی قرار است شركت Scientific- Atlanta را به مبلغ 6.9 بیلیون دلار خریداری كند . این شركت ارائه دهنده تجهیزات تلویزیون كابلی است.
به گزارش بخش خبر سایت http://www.IRITN.com ، سیسكو قصد دارد تمام پول این معامله را به طور نقدی پرداخت كند. خرید این شركت نشان دهنده تغییر اساسی در استراتژی های سیسكو كه تجارت خود را به طور فزاینده ای به منازل توسعه داده است می باشد. سیسكو تقریبا موقعیت بالایی در میان تولید كنندگان تجهیزات تلویزیونی دارد زیرا قبلا تجهیزات مسیریابی و سویچینگ را به آنها فروخته است . سیسكو هم اكنون مالك بخش حساسی از تجهیزات شده است كه می تواند مستقیما به منازل افراد راه پیدا كند.
خرید شركت Scientific- Atlanta موقعیت سیسكو در بازار محصولات ویدئویی را نیز تثبیت كرده است . سیسكو با خرید این شركت به شركت های تلویزیونی و تلفن كابلی سرویس ارائه می دهد.
ویدئو از اهمیت بالایی برای سیسكو برخوردار است . این فناوری هشتمین فناوری پیشرفته در مجموعه محصولات سیسكو به شمار می رود . سایر فناوری های پیشرفته این شركت عبارتند از منزل دیجیتالی، شبكه سازی بصری، امنیت، بی سیم ، میزبانی موسسات تجاری كوچك و Ip Telephony .
انتظار می رود سیسكو آوریل سال 2006به طور كامل این شركت را خریداری كند. این شركت بعد از این بخشی از حوزه Routing and Service Provider Technology به سرپرستی مایك ولپی خواهد بود .

خبر قبلی | بازگشت به صفحه اول | خبر بعدی
 

 

 
Copyright © 2005 , Gholinia Professional Web Solutions , All rights reserved
Web Forum Other Services Support Center Web Designing Web Hosting Domain Registration Homepage