Web Design
Home Forum Other Services Web Hosting Domain Registration Web Design
 
 
به بخش پرسش ها و پاسخ های متداول خوش آمدید !
این بخش برای راهنمایی به کاربران تازه کار که با مفاهیم و اصطلاحات سایت ها آشنایی کمتری دارند تعبیه شده است. همچنین برای آن دسته از دوستانی که میخواهند سرویسی را از ما دریافت کنند و با نحوه سفارش گذاری و مراحل آن آشنا نیستند طراحی شده و به برخی از پرسشهای کلی که اغلب عزیزان در ابتدای امر با آن سرو کار دارند پاسخ داده شده است. لذا خواهشمندیم قبل از اقدام به سفارش سرویس ، این قسمت را مطالعه فرمائید .

 
سوال : چگونه می توان یک وب سایت داشت ؟ بطور کلی برای داشتن یک سایت روی اینترنت چه کارهایی را باید انجام داد ؟
جواب : ابتدا باید یک نام دامنه که به عبارت دیگر همان نام مورد نظر شما و یا همان آدرس سایت است در اینترنت خریداری شود. سپس شما احتیاج به مقداری فضا دارید که متن ها و عکس ها و بطور کلی اطلاعات دلخواه خود را درون آن قرار دهید.
سوال : نام دامنه و فضای مورد نیاز یک سایت را از کجا میتوانم تهیه کنم ؟
جواب : برخی شرکت ها و مؤسسات در اینترنت هستند که این نوع خدمات را انجام می دهند و شما میتوانید با یکی از این مراکز تماس بگیرید و نسبت به ثبت دامنه و اجاره فضا اقدام کنید. ما نیز مفتخریم که یکی از این سرویس دهندگان وب هستیم ، کافیست برای دریافت خدمات ما در بخش سفارش درخواست خود را برای ما ارسال نمائید ، ما تمامی خدمات وب را در اسرع وقت و با کمترین هزینه برایتان فراهم می کنیم.
سوال : چگونه میتوانم از شما خرید كنم؟
جواب : کافیست درخواست خود را برای ما ارسال کنید. این کار احتیاج به مراجعه حضوری ندارد و کاملا آنلاین است. برای این کار فرم مربوط به دریافت سفارشات را با دقت تکمیل نموده و برای ما ارسال کنید.
سوال : چگونه میتوانم هزینه سفارشم را به شما پرداخت کنم؟
جواب : اگر فضای مورد نظر شما در لیست Plan های بخش اجاره فضا آمده ، میتوانید در همان جدول هزینه مربوطه را مشاهده نمائید (این هزینه شامل ثبت دامنه نمیشود) ، ولی اگر درخواست شما در لیست مزبور نیست در قسمت توضیحات فرم سفارش فضای مورد نظر خود را قید نمائید تا ما هزینه آن را محاسبه نموده و برایتان از طریق ایمیل ارسال کنیم. پس از آن کافیست مبلغ تعیین شده را به حساب ما واریز نمائید و شماره فیش واریزی و تاریخ آن را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت Account شما فعال گردد.
سوال : پس از آنکه شماره فیش و تاریخ آن را برای شما ارسال كردم چه مدتی طول خواهد كشید كه Account من فعال شود ؟
جواب : ما پس از دریافت مشخصات شما ، ابتدا مراحل بانكی آنرا انجام خواهیم داد و پس از تایید مبلغ واریزی شما توسط بانك ، چنانچه تقاضای دامنه كرده باشید سفارش ثبت دامنه را میدهیم . زمانی كه برای ثبت یك دامنه لازم است بین 5 الی 24 ساعت میباشد كه پس از ثبت كامل با شما تماس خواهیم گرفت و برایتان آخرین ایمیل را كه حاوی مشخصات سایت شماست را ارسال میكنیم. مدت زمان قطعی انجام این كار بستگی به زمان ارسال شماره فیش بانكی خواهد داشت.
سوال : من چطور بفهمم که سفارش من آماده شده یا نه؟
جواب : پس از انجام مراحل فوق ایمیلی با موضوع Account Information از ما دریافت خواهید کرد که شامل مشخصات کامل فضا و دامنه درخواستی شماست ، در این ایمیل Username و Password شما جهت استفاده از امکانات درخواستی تان و نیز IP یا آدرس فضای ثبت شده جهت تنظیمات DNS و همچنین اطلاعات مربوط به سفارش شما درج شده است، که اگر کل سرویس را از ما تهیه کنید بصورت رایگان تنظیمات مربوطه را برایتان انجام میدهیم.
سوال : آیا من میتوانم با مراجعه مستقیم به دفتر فروش شما از آنجا خدمات را خریداری نمایم؟
جواب : خیر ، فروش ما بصورت آنلاین است. دفتر فروش ما فقط پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید و مشكلات احتمالی كه با آن مواجه میشوید ، خواهد بود.
سوال : آیا من برای کنترل فضای خودم دسترسی نامحدود دارم یا نه؟
جواب : بله ، شما میتوانید در هر لحظه از 24 ساعت شبانه روز به کلیه امکانات خود دسترسی کامل و نامحدود داشته باشید. جزئیات امکانات فضا را میتوانید در صفحه اجاره فضا مشاهده نمائید.
سوال : سرورهای شما در كجا قرار دارد؟
جواب : سرورهای ما در یكی از دیتا سنتر های كشور آمریكا قرار دارد.
سوال : من از شما فضا خریده ام و میخواهم مقدار آنرا افزایش دهم. حالا باید چه كاری انجام دهم ؟! آیا میتوانم پس از خرید یك سرویس میزبانی بعدها مقدار آنرا افزایش دهم؟
جواب : بله شما میتوانید در هر لحظه كه مایل بودید نسبت به Upgrade كردن فضای خود اقدام نمایید. ما خدمات میزبانی شما را تا همان لحظه محاسبه میكنیم و پس از آن از همان زمان به مدت یك سال به شما خدمات جدید ارائه خواهیم نمود.
سوال :‌ من مدتی قبل مقداری فضا خریده ام اما حالا به این نتیجه رسیده ام كه این مقدار برایم زیاد است ، آیا میتوانم مقدار فضای آنرا كمتر كنم و یك Plan پایین تر را انتخاب كنم؟
جواب : خیر . شما میتوانید قبل از انتخاب سرویس ، با طراحان سایت مشورت نمائید و فضای مورد نیاز خود را تخمین زده و خریداری نمائید.
سوال : من از جایی دیگر دامنه خریداری كرده ام ، آیا میتوانم از خدمات میزبانی شما استفاده كنم ؟!
جواب : بله . در صورتی كه دسترسی به كنترل پنل دامنه خود دارید و امكان وارد كردن DNS برای شما وجود دارد شما میتوانید به راحتی از امكانات ما استفاده كنید. همچنین اگر در این مورد اطلاعاتی ندارید ، ما نیز میتوانیم در ازای مبلغ 5000 تومان این کار را برای شما انجام دهیم. اما اگر دامنه و فضا را از ما خریداری کنید ، ما خودمان تنظیمات مربوطه را بدون دریافت هزینه اضافی انجام می دهیم.
سوال : هم اكنون من از شركت دیگری خدمات گرفته ام كه رو به پایان است. حال میخواهم تمامی سایت خودم را بر روی فضای شما انتقال دهم، این كار امكان پذیر است ؟!
جواب : بله . شما میتوانید ابتدا نسبت به خرید یكی از سرویس های ما اقدام نمایید سپس به ما اطلاع دهید كه تمایل به انتقال اطلاعات از روی سرویس دهنده قبلی خود بر روی سرویسهای ما را دارید . ما برای شما اینكار را انجام میدهیم. البته هزینه ای بابت انجام عملیات انتقال اطلاعات از شما دریافت میشود كه مبلغ آن 10,000 تومان است.
سوال : آیا شما از اطلاعات من پشتیبان تهیه می کنید؟
جواب : بله ، پشتیبان گیری از اطلاعات بصورت هفتگی انجام میشود اما نکته مهم این است که شما خودتان موظف هستید توسط امکاناتی که در کنترل پنل خودتان آمده از داده هایتان پشتیبان تهیه نمائید.
سوال : من سفارش ثبت دامنه را داده ام، مدت زمانی كه به طول میانجامد كه دامنه من ثبت شود، چقدر است!؟
جواب : ثبت دامنه در سیستم های بین المللی و در هر سایت متغیر است و این زمان از 5 ساعت تا 72 ساعت به طول میانجامد. اما دامنه هایی كه ما ثبت میكنیم پس از حدود 8 ساعت ثبت و پس از حداكثر 24 ساعت از زمان سفارش قابل دسترسی است.
سوال :‌ آیا كنترل پنل دامنه در اختیار من گذاشته میشود؟
جواب : در صورت درخواست بله. شما میتوانید پس از اینكه دامنه شما ثبت شد برای ما ایمیل ارسال كنید و تقاضای كنترل پنل نمایید. ما تمام مشخصات كنترل پنل را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در این صورت ما دیگر هیچ مسئولیتی در قبال مشكلات احتمالی كه برای دامنه شما بوجود می آید نداریم .
سوال : آیا همه سرویس های شما کنترل پنل دارند یا من برای داشتن کنترل پنل باید هزینه اضافی پرداخت کنم؟
جواب : همه سرویسهای ما اعم از فضا یا دامنه دارای کنترل پنل میباشند و ما در قبال ارائه کنترل پنل از شما هیچگونه هزینه اضافی دریافت نمی کنیم.
سوال : من تمایل به تمدید دامنه و فضا خود دارم . چگونه میتوانم این كار را انجام دهم؟
جواب : فرم سفارش را مجددا پر نموده و در قسمت توضیحات آن این نکته را قید کنید. پس از انجام مراحل بانكی و پس از فرستادن شماره فیش برای ما ایمیلی از سوی ما برایتان خواهد آمد که یك سری اطلاعات اضافی از شما سوال میشود ، پس از پاسخ به سوالات ، ما اقدام به تمدید سرویس درخواستی شما خواهیم نمود..
سوال : من هنوز سوال دارم و با خواندن این صفحه هم سوالات من بر طرف نشده است. حالا چه كار كنم؟!
جواب : از قسمت پشتیبانی استفاده كنید و سوالتان را مستقیما از ما بپرسید.

 

 

 
Copyright © 2004 - 2006 , TOOSWEB Professional Web Solutions , All rights reserved